Контакти

Вінницька область, м. Вінниця
вулиця Гонти, 35
(0432) 69-02-49
(067) 301-98-60
(098) 099-22-33
Пн.- Пт.: 9.00-17.00, Нд: вих.

Штори, жалюзі, ролети

     ТМ Мета-Пласт була заснована в 2006 році і за весь цей час є лідером серед компаній, які займаються системами захисту від сонячних променів, дизайном і пошиттям штор.

      На сьогоднішній день нашими постійними клієнтами є великі банки, підприємства, фірми та магазини, які розташовані не тільки у Вінниці, а й в інших куточках Вінницької області.

      Саме тому, що наша фірма досить динамічно розвивається, відповідно розширюється асортимент продукції (штори, рулонні штори, горизонтальні і вертикальні жалюзі, москітні сітки і ін.). В наявності великий асортимент штор, жалюзі в Вінниці, які мають відмінну ефективністю і функціональністю, а також дизайном, який виглядає сучасно і красиво. ТМ Мета-Пласт в процесі свого виробництва використовує виключно якісні комплектуючі, фурнітуру та екологічно чисті матеріали.

      На всю продукцію, вироблену в нашій фірмі, ми даємо гарантію. Приєднуючись до нас, Ви безсумнівно оціните справжнє якість і оригінальний дизайн. Ми завжди раді новим покупцям і готові робити для Вас сучасні рішення для захисту і декору Ваших вікон.

© 2024 СуперДовідка. Всі права під захистом.