Контакти

Вінницька область, м. Вінниця
вулиця Гонти, 35
(0432) 69-02-49
(067) 301-98-60
(098) 099-22-33
Пн.- Пт.: 9.00-17.00, Нд: вих.

Алюмінієві конструкції

Мета-Пласт, ТМ - широко відома на ринку Вінниці та області як виробник конструкцій з алюмінію. Ми єдині в своєму роді, що поєднують в собі найкращі традиції ринку сучасності - надійність, професіоналізм і якість. У нас в штаті перевірені на практиці кваліфіковані співробітники, справжні фахівці вищого класу. Виробництво алюмінієвих конструкцій у Вінниці проводиться за допомогою новітніх технологічних процесів на новому сучасному обладнанні, а їх безпеку визнана світовими стандартами всіх технічних вимог для даного процесу виготовлення.
     Компанія Мета-Пласт пропонує Вашій увазі алюмінієві конструкції у Вінниці різних видів і можливості виконання - від дверей до вікон, арок, перегородок і т.д .. Алюмінієві конструкції від ТМ Мета-Пласт - це правильне рішення, перевірене на протязі багатьох років.
     Мета-Пласт надасть Вам повний супровід при замовленні продукції у нас: проектування, виготовлення, розрахунки, монтаж алюмінієвих конструкцій у Вінниці. Ми гарантуємо Вам оптимальний результат від виконаної нами роботи!
© 2024 СуперДовідка. Всі права під захистом.